Kelias prasideda čia.

Gal mums pakeliui?

APIE ĮMONĘ

Kas yra Tirola?

2011 metais įsteigta kompanija vos per kelis metus tapo vienais iš savo sektoriaus lyderių Lietuvoje ir Pabaltijo šalyse. Pagal pardavimo pajamas Tirola patenka tarp TOP-500 įmonių Lietuvoje ir tarp TOP-50 Lietuvos logistikos ir transporto įmonių. Tokio augimo pagrindas – kokybiškas ir aukštus standartus atitinkantis klientų aptarnavimas, stengiantis užsakymus atlikti nepriekaištingai ir laiku. Esame atsakingi, todėl savo veiklą draudžiame ekspeditoriaus civilinės atsakomybės draudimu, kiekvieną pervežimą vertiname individualiai ir, esant poreikiui, draudžiame jį papildomai.

 

Kodėl verta rinktis mus?

 • Griežtai sekame krovinių pristatymo terminus ir gabenimo paslaugų atlikimo kokybę;
 • Didelė, motyvuota ir puikiai apmokyta darbuotojų komanda bei ilgametė patirtis krovininių gabenimo srityje;
 • Bendradarbiavimas su šimtais transporto įmonių leidžia mūsų klientams pasiūlyti transporto priemones beveik visais maršrutais Europoje;
 • Galime pasiūlyti įvairias krovinių pervežimo schemas, labiausiai atitinkančias kliento poreikius;
 • Įmonė yra apsidraudusi ekspeditoriaus veiklos draudimu, todėl Jūsų krovinys bus saugiose rankose.

 

ISO 28000:2022

Siekiame užtikrinti tiekimo grandinės saugą, atsižvelgiant į klientų ir taikomų teisės aktų reikalavimus. Ypatingas dėmesys skiriamas informacijos saugai. Sistemingai atliekame tiekimo grandinės rizikų įvertinimą, nustatome ir įgyvendiname reikalingas priemones gerinti saugumo vadybos procesus ir mažinti saugumo rizikas iki priimtino lygio. Atitinkame ISO 28000:2022 standarto reikalavimus ir turime tai pagrindžiantį sertifikatą.

Nuoroda: Cert_Tirola_ISO28000_2022

APIE ĮMONĘ

MES IR MŪSŲ VERTYBĖS

Apie mus

Tirolos pamatas – tai jaunų, veržlių ir ambicingų žmonių kolektyvas, vieningai siekiantis užsibrėžtų tikslų ir turintis savo vertybes. Darbuotojai čia turi puikias darbo sąlygas, dažnus mokymus, tobulėjimo galimybes ir gerą atmosferą. Mes didžiuojamės tuo, kad atlyginimų vidurkis pas mus vienas iš didžiausių visame logistikos sektoriuje Lietuvoje.

Mėgstame linksmintis, todėl trankiai švenčiame įmonės gimtadienius, kalėdinius vakarėlius, turime įvairių linksmų tradicinių įmonės švenčių. Tirolos futbolo ir krepšinio komandos varžosi įvairiose Vilniaus miesto lygose, suteikiant darbuotojams galimybę išbandyti save varžantis su kitų įmonių komandomis.

Mūsų vertybės

Esame vieninga komanda ir norime tokia išlikti ateityje, todėl dirbdami, bendraudami tarpusavyje ir atsirinkdami naujus darbuotojus vadovaujamės savo išgrynintomis vertybėmis:

 • Ambicingas rezultatas;
 • Bendradarbiavimas;
 • Atsakomybė.

Šios vertybės mums padeda judėti į priekį.

Mūsų pasiekimai

Paslaugos

Šiuo metu teikiame šias paslaugas:

 • Pilnų ir dalinių krovinių pervežimas standartinėmis puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais Europos Sąjungos teritorijoje;
 • Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos į Norvegiją, Serbiją, Turkiją ir atgal;
 • Negabaritinių krovinių pervežimas;
 • Krovinių ekspedijavimo, perkrovimo ir sandėliavimo paslaugos;
Paslaugos

KARJERA

Mes nuolat augame ir plečiamės. Mūsų darbuotojai - mūsų vertybė, o išskirtinė darbo filosofija su klientais bei partneriais yra grindžiama vertingos partnerystės principu. Dirbame vadovaudamiesi pagrindinėmis Tirolos vertybėmis: bendradarbiavimas, atsakomybė ir ambicingas rezultatas.

Jeigu Tu esi imlus ir greitai "perkandi" naują informaciją, esi azartiškas pardavimams, gebi rišliai, aiškiai ir konkrečiai pristatyti informaciją, pažadi greitai išmokit Tirolos himną - gal mums pakeliui? Nedelsk, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą elektroniniu paštu cv@tirola.lt ir mes būtinai su Tavimi susisieksime.

Prisijunk prie profesionalų komandos, pasidalinsime turima patirtimi!